HAKKINDA

Merve, Kişisel Gelişim, Ruhsal Gelişim, Yaşam Koçluğu, İlişki ve İletişim Koçluğu, NLP, Yaşamını Yaratma Sanatı, Meditasyon, Dans, Nefes Teknikleri, Olumlama Teknikleri, Duygusal Dönüşüm ve Bedensel Enerjiyi Dönüştürme Metotlarını verdiği eğitimler ve yaptığı çalışmalarda uygulayan bir Enerji Eğitmeni, Profesyonel Koç, Kişisel ve Ruhsal Gelişim Uzmanıdır.

The AMT derneğinin Uluslararası Emotrance (Duygusal Dönüşüm) Master Uygulamacısı, Meridyen ve Enerji Terapileri Eğitmeni ve The AMT derneğinin üyesidir. Eğitimini Silvia Hartmann tarafından İngiltere’de almıştır.
http://theamt.com/members/merve_tufekci

ICF (İnternational Coaching Federation) Profesyonel Yaşam Koçu ve İlişki Koçu’dur.
http://www.icfturkey.org

İleri Seviye Melek Koçudur, Beki İkala Erikli, Meleklerle Yaşamak tarafından eğitimini ve sertifikasını almıştır.
http://www.meleklerleyasamak.com

NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Uygulamacısıdır.

Sertifikalı Evrensel Tao Şifası Eğitmenidir. Merve, İçsel Gülüş, 6 Şifalı Ses, Iron Shirt ve Microcosmic Orbit eğitimleri vermektedir. Eğitimini Grand Master Mantak Chia'dan almıştır. 

http://www.universal-tao.com/

Merve 1986 senesinde İstanbul’da doğdu. İtalyan Lisesini bitirdikten sonra Parsons The New School for Design Üniversitesinin Tasarım ve İşletme bölümünün 2 senesini Paris’de, 2 senesini New York’ta tamamladı. Ardından 1 sene Londra’daki Marangoni Üniversitesinde Marka Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptı.

2011 senesinde İstanbul’a dönüş yapmasının hemen ardından Soyak Holding bünyesinde Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Mali İşler bölümlerinde çalıştı. Uzun yıllardır Kişisel ve Ruhsal Gelişimi üzerinde çalışan ve eğitimler alan Merve, kariyerine kendini en iyi ifade ettiği ve çok severek yaptığı iş olan Profesyonel Koç ve Enerji Eğitmeni olarak devam etmektedir. Merve aynı zamanda şifa sanatı yapmakta ve şifa objeleri tasarlamaktadır.

MİSYON

Misyonum kişilerin kendilerine koydukları engelleri fark etmelerine, aşmalarına yardımcı olmak ve kendi bireysel güçlerini ortaya çıkarmaları için onları güçlendirmektir.

Kişilerin ful potansiyellerini aktive etmelerine yardımcı olarak sağlıklı, huzurlu, mutlu, verimli, keyifli, yaratıcı ve hayal ettiklerinin de ötesinde, kendileri için en ideal yaşamı yaratmalarına ve yaşamalarına destek olurum.