Experiences

Emotrance Eğitimi:


Öncelikle sana ve grup arkadaşlarıma keyifle ve yeni deneyimlerle geçirdiğimiz 3 gün için çok teşekkür ederim. 

Bu eğitime "Emotrance Duygusal Dönüşüm" ve "Olumlama Atölyesi"ne katıldıktan sonra gelme kararı aldım. Her iki atölye de bence birbirini tamamlayan ve harekete geçiren çalışmalardı. Ve bende şimdiye kadar bakmamış olduğum yeni ve güzel pencereler açılmasını sağladı. 

Dolayısıyla bunu daha da zenginleştirmek amacıyla Emotrance Usta Uygulamacı eğitimini almaya karar verdim. Kararımın temelinde sadece kendime bu uygulamayı yapmak yatıyordu. Ancak eğitimden sonra bir enerjist olarak başkalarıyla da bu güzel deneyimleri paylaşmanın çok daha keyifli olacağını düşünüyorum. 

"Öğrenmenin, yenilenmenin sonu yoktur" diyenlerin, "hadi canım bana ne olacak ki...", "yeni ne hissedebilirim ki...", "ne penceresi?..." diyenlerin de bahsettiğim atölyelerden başlayarak EMO Usta Uygulamacı olma yolculuğuna katılmalarını heyecanla tavsiye ediyorum. 

Sevgilerimle,
Tüzin Tüfekçi 

Katıldığım EMO trance sertifika kursu hayatımı çok olumlu yönde etkiledi. Bu kurstan aldığım enerjiyi hayatımın bütün alanlarına yaymaya çalıştım. Hatta hayatıma yeni bir yön verdim diyebilirim. Hayatımda büyük değişiklikleri olumlu yönde gerçekleştirmemi sağladı. Daha sonra öğrendiklerimizle yaptığımız EMO trance uygulamalarıyla da sertifikamı aldım ve şimdi çok daha mutlu kendine güveni yüksek ve hayatını daha iyi idare eden biriyim. Uygulamaları yaptığım insanlarda daha mutlu oldular ve geri bildirimleri genelde bu yönde oldu. Artık daha aydınlanmış ve bir üst bilinç düzeyine ulaşmış biriyim diyebilirim.

Sevgiler,
Tahsin Gök

3 günlük Emotrance Eğitimi zihinsel ve ruhsal olarak üzerimde müthiş bir etki bıraktı. Artık kalbimle sürekli iletişim / bağlantı halindeyim. 

6. hissimi duyarak hareket ediyorum ve sevgi ile yaklaşıyorum. Tüm olumsuzlukları sevgi ve enerji ile pozitife çevirebileceğimizi gördüm. 

Aldığımız kararları kalbimiz ile aldığımız sürece hep bir adım ileriye gittiğimizi, 6. hissimizi dinleyerek hareket ettiğimiz sürece geliştiğimizi öğrendim. 

Herşeye ve herkese kalp / sevgi / enerji ile yaklaşıyorum.  

İrem Özyurtçu (28.06.15)

SEVGİLİ MERVE,

EMOTRANCE İLE GEÇEN 3 YOĞUN GÜNDEN SONRA HAYATIMDA IŞIKLA, SEVGİYLE YÜRÜYEBİLECEĞİM GÜZEL BİR YOL GÖSTERDİN. 

EN ÖNEMLİSİ, EĞİTİM ALMADAN ÖNCEKİ BAKIŞ AÇISINDAN FARKLI, YAŞADIĞIM İYİSİYLE, KÖTÜSÜYLE HERŞEYİN ENERJİDEN OLUŞTUĞUNU VE DÖNÜŞTÜREBİLECEĞİMİ ÖĞRENDİM. 

EMO'YLA HAYATIMDA YAPABİLECEĞİM, KENDİMİ TAMAMLAYABİLECEĞİM ENERJİ YOLUNU BANA TANITTIĞIN VE NASIL UYGULAYABİLECEĞİMİ ÖĞRETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. 

IŞIĞINLA VE SEVGİNLE KALMAN DİLEĞİYLE...

VE ÖYLE DE OLDU :) 

AYŞE (28.06.15)

Emotrance Semineri:

Dün deneyimlediğim semineri hemen hayatımda uygulama fırsatım oldu. Alerjik bir bünyem var. Ailemin evinde de kedi var. Ne zaman annemlerde kalsam alerji beni ciddi şekilde rahatsız ediyor. Dün gece de eğitimden sonra kaldım. Yine alerjim devreye girdi ama hayatımı ve uykumu zehir etmesine izin vermedim. 20 dakikalık bir çalışmayla rahat bir uykuya dalabildim. Bunu deneyimlemek bana güç verdi çünkü hayatımın her alanında uygulayabileceğime ve başarabileceğime inandım. Çok basit bir yöntem karışık değil karmaşık değil. Su gibi yalın ve duru bize de akmasına izin vermek kalıyor? 
Merve Hanım’a çok teşekkür ediyorum. İçinizin huzuru Adussa evine de yansımış. Kendimi çok mutlu ve yıllardır orda yaşıyor gibi hissettim.. 
Enerjilerimle
Esra Doruk Özcan 

Merveciğim öncelikle çok çok tebrik ederim. Gerek ses tonun, gerek anlatım biçimin olsun, beni inanılmaz rahatlattın :) Anlattıklarının hepsini kulağıma küpe yaptım ve sevgiyle uyguluyorum. Tekrar tekrar çok teşekkürler! 
GG. 

Şahane bir gündü... Ben özellikle renklerle olan çalışmadan çok etkilenmişim onu fark ettim:)))
Seni çok seviyorum, iyi ki varsın ışık saçan arkadaşım.
Sevgiler Merve 

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu tür seminerlere başladım ve gerçekten çok faydasını gördüm. İngiltere’de yaşayan bir tanıdığım ve Kore’li eşi sayesinde birçok enerji seanslarına katıldım, (reiki, eft, nefes ), şimdi de fırsat buldukça katılmaya çalışıyorum. Bu tür şeylerle uğraşan insanların yüzünde gördüğüm o aydınlık, dingin ifadeyi akşam sende de gördüm, inan o 2,5 saat nasıl geçti anlamadım, emotrans bir yana senin pozitif ve güzel yüzün, ifade biçimin zaten insanı rahatlatmaya yetiyor, bu kadar kısa zamanda çok yol kat etmişsin ve konuya hakim olmuşsun, tebrik ederim. 
Selma İnan 

Benim için güzel ve farklı bir deneyim oldu. Öncesinde bir bilgim olmadan gitmiş olduğum seminerde; keyifli ve ilginç bir zaman geçirerek , bildiğimiz hatta yaptığımız davranışlarımızın etkisini, bunları hissederek daha doğrusu farkında olarak yapmayı deneyimledim. Tekrar teşekkürler. Görüşmek dileğiyle… 
Ben çok ışıklı hissediyorum Merve teşekkürler. 
Merve Otçeken 

Dün akşam beklentimin çok üzerinde süper bir deneyim yaşattın bize. İşini aşkla yapan kadın; çok teşekkürler sana:) 
Yunus Sezener 

Birebir aldığım melek koçluğu eğitiminden sonra kendimi çok daha güçlü ve güvenilir hissetmeye başladım. Artık yaptığım hareketlere ve enerjime çok daha farklı bir şekilde dikkat ediyorum. Olumsuz kelimeleri artık hayatımdan çıkardım. Bu olumlu ve enerjik deneyimle hayatımda olan bir sürü şeyi dönüştürdüm. Merve Tüfekçi’ye bana yaşattığı olumlu deneyimler için teşekkür ederim. 
Elif Kupa 

Gecen hafta persembe gunu katildigim olumlama atolyesi gercekten bekledigimden daha verimli gecti. Baskasina veya baska bi teknige ihtiyac duymadan kendi kendimize dusunce tarzimizi degistirmemizin mumkun oldugunu ogrendim. Her olayda ilk once kotu secenegi aklima getirirken, simdilerle fikir belirtmeden once biraz dusunup, tartip olaylari iyi yonunden gormeye ve agzimdan cikan her kelimenin olumsuz olamasina gayret gosteriyorum. Bu guzel derslerin devamini diler ve bizimle paylastiklari icin Merve Tufekci'ye tesekkur ederim. 
Ekin Öke 

Olumlama Atölyesi:

Mervecim,

 

Canım atölyene katılmak çok güzeldi, harikasın!
Enerjin, yolu seninle kesişen herkese çok iyi gelecek, buna çok samimi inanıyorum. :)
İrem Soyak 

Artık hayatımızda istenmeyen hiç birşey kalmadı!! 
Cumartesi günü bir isteğimi yaratabildiğimi söylemek isterim. Kendimi olumlu cümleler kurmaya dikkat ederken yakalıyorum :) 
Mervecim, bu fırsatı bize verdiğin için teşekkür ederim.
Çok Sevgiler, İrem Koyuncu 

 

Emotrance ile Olumlama Atölyesi:

Şimdi kendinizi nasıl hissediyorsunuz?(Atölyemizin ardından)
Yaşar: Çok iyi, rahatlamış ve de enerjisi dengelenmiş
Yusuf: İyi ve rahat
Bugünkü atölye çalışmamızı nasıl buldunuz? 
Yaşar: Rahatlatıcı, ufuk açan
Yusuf: Verimli, başarılı
Hangi uygulamayı en faydalı buldunuz? 
Yaşar: Olumlama, dans, rahatlatıcı
Yusuf: Olumlama ve karşılıklı sohbet
Atölyemizde yaptığımız çalışmaların sizin için duygusal, ruhsal ve zihinsel faydaları neler? 
Yaşar: Duygusal olarak sevecen, ruhsal olarak dengeli, zihinsel olarak da berrak
Yusuf: Rahatlama, olumsuzluklardan arınma ve istediklerini gerçekleştirme konusunda kendinden daha emin olma 
Başka neler paylaşmak istersiniz? 
Yaşar: Yaklaşımın, bilgin, duyarlılığın, samimiyetin çok güzel
Yusuf: Bu çalışma ve emek için çok teşekkürler
Bu atölye çalışmasını başka kişilere önerir misiniz? 
Yaşar: Evet
Yusuf: Evet