Bireysel Seanslar için lütfen arayıp
randevu alınız: 0532 691 92 93> Emotrance (Duygusal Dönüşüm) Enerji Terapisi


Sağlıklı, mutlu, akıcı, keyifli, yaratıcı, huzurlu ve iyi hissederek yaşamak için Emotrance en yeni, en ileri ve en kolay uygulanabilen enerji yöntemidir.

Emotrance Enerji Terapi Seansında istenmeyen duyguları, duygusal acıları (tıkanık ve durağan enerji) sizi iyi ve mutlu hissettiren, olumlu duygulara dönüştürüyorsunuz.

*Emotrance çalışmasından dönüşümsel fayda sağlamak için 3 seans çalışma yapmanızı öneririm.


Seansta ne yapıyoruz?

Tıkanık ve durağan enerjiyi Emotrance eğitimcisi yardımı ile enerji bedeninizde tespit ediyorsunuz, kolay ve nazik bir şekilde enerjiyi bedeniniz içinde eşit akış yaratmak üzere harekete geçiriyorsunuz.

Şifa enerjinizi, nefesinizi, hisleriniz ve olumlu düşünce gücünüzü aktive ederek kendi tecrübenizle iyileşmenizi sağlıyorsunuz.

Seanstan alacağınız birçok faydadan bir tanesi mutsuzluk, sinir, üzüntü, keder, endişe ve yalnızlığa sebep olan enerji blokajlarınızı yumuşatarak bireysel gücünüzü ortaya çıkarmak ve ruhsal iyileşme yaşamak olacaktır.


> Meleklerle Rehberlik


Merve Meleklerin ve Aydınlanmış Büyük Üstadların gücüyle çalışarak hayatınızı daha çok mucizeye açmanıza yardımcı oluyor.

Seanstan alacağınız birçok faydadan bir tanesi mutsuzluk, sinir, üzüntü, keder, endişe ve yalnızlığa sebep olan sağlıksız bağlarınızı iyileştirmek olacaktır.


Seansta ne yapıyoruz?

Melek Kartları aracılığıyla kendi korunmanızı oluşturuyor ve iyileşmenizi sağlıyorsunuz. Hayat amaçlarınız ve hedefleriniz hakkında alacağınız mesajları kuvvetlendirecek kendi içsel gücünüzü aktive ediyorsunuz.

Seansta dönüştürücü iyileşmenizi sağlayacak kartları kendiniz seçiyorsunuz ve seçtiğiniz kartlarla meditasyon yapıyorsunuz.


> Yaşamını Yaratma ve Yaşama Koçluğu, İlişki ve İletişim Koçluğu


Koçluk hayatınızın her alanında, ilişkilerinizde ve iletişiminizde dengeyi bulmanız ve kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve bireysel gücünüzü ortaya çıkarmanız için yapılan profesyonel bir çalışmadır.

Koçluk seansları kararsız olduğunuz, mutsuz olduğunuz ya da sıkıştığınız noktadan daha önceden farkına varmadığınız etkili çözümler bularak çıkmanızı amaçlar. *Koçluk çalışmasından dönüşümsel fayda sağlamak için 7 seans çalışma yapmanızı öneririm.


Seansta ne yapıyoruz?

Koçluk seanslarında size yeni bakış açıları kazandıracak farklı tekniklerle çalışırsınız. Seans boyunca şuanda bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz, sizi mutlu edecek noktaya varmak için çeşitli stratejiler geliştirir ve aksiyon planları yaparsınız.

Koçluk alarak farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi ve özelliklerinizi ortaya çıkararak harekete geçer, hayatınıza yeni ve etkili bir yön verirsiniz. İlişkileriniz daha kaliteli, dengeli, verimli ve doyumlu olmaya başlar, iletişiminizi güçlendirirsiniz. Kendinizi daha net ifade etmeye başlayarak yaşam enerjinizi yükseltir hayattan daha çok keyif ve verim almaya başlarsınız.


> NLP (Neuro Linguistic Programming) Uygulaması


NLP, düşünme, dil ve davranış şekillerini etkili ve olumlu bir şekilde yeniden programlamayı sağlayan çeşitli yöntemlerden oluşmaktadır. NLP düşünme, dil ve davranış şekillerinizi en etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
*NLPyi insan beyninin yazılımında pozitif değişim süreci olarak da adlandırabiliriz.


Seansta ne yapıyoruz?

NLP yöntemlerinden birkaçını sizin o anki istek, ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda uyguluyoruz.

Uygulamamızın ardından düşünme, dil ve davranış şekillerinizde pozitif bir dönüşüm sağlıyorsunuz.

NLP Seanslarından alacağınız birçok faydadan birkaçı:

• Korku, endişe ve yalnızlığa sebep olan blokajları çözmenize yardımcı oluyor.
• İletişim kurma becerileriniz gelişiyor ve iyileşiyor.
• İlişkilerinizden daha çok verim ve keyif almaya başlıyorsunuz.
• Yeni becerilerinizi ve yeteneklerinizi keşfederek kullanmaya başlıyorsunuz.
• Daha neşeli ve sevgi dolu bir yaşam yaşamanıza yardımcı oluyor.
• Kendinize olan güveninizin artıyor.
• Düşünme kapasiteniz artıyor, yaşamınıza daha iyi bakmaya başlıyorsunuz.
• Yaşam stilinizde olumlu değişimler yaşamaya başlıyorsunuz.