Kişisel gelişiminiz üzerinde aktif bir şekilde çalıştıkça kendinizi daha iyi tanır, anlar ve daha çok seversiniz. Olaylarla daha iyi baş edersiniz, geçmişte yaşadıklarınızı, deneyimlerinizi daha iyi anlarsınız ve bunlardan öğrendiklerinizle şimdi ve şu anda kendiniz için daha iyi, yeni bir hayat yaratırsınız.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

> Meditasyon ve Emotrance (Duygusal Dönüşüm) Atölyesi

Atölyemizde çeşitli meditasyon ve enerji egzersizleri yaparak kendinizi daha çok sevgiye ve mutluluğa açıyorsunuz. Kristallerin ve Meleklerin enerjileriyle de çalıştığımız atölyemizde sizlerle şuanda dünyadaki ruhsal iyileşmeye yönelik en yeni ve en kolay uygulanabilen enerji yöntemi Emotrance’ı uyguluyoruz. Yani sizi olumsuz etkileyen duygularınızı sezgilerinizle tespit edip, enerji bedeniniz, enerji elleriniz, enerji nefesiniz ve enerji zihninizle olumlu duygulara dönüştürüyorsunuz.

Emotrance, enerji bedeninizdeki tıkanık ve durağan enerjinin yerlerini tespit edip kolay ve nazik bir şekilde eşit akışa, iyi, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve olumlu hisler veren duygulara dönüştürme işlemine denir. Enerjiniz akışta olduğunda siz MUTLU OLUYORSUNUZ, HUZURLU OLUYORSUNUZ ve yaşarken kendinizi İYİ VE CANLI HİSSEDİYORSUNUZ.

Emotrance, her an hem kendinize hem de size danışan birine uygulayabileceğiniz bir YAŞAM YETENEĞİDİR.

Bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için lütfen arayınız: 0532 691 92 93

> Olumlama Atölyesi

Olumlama Atölyesine katılarak farkındalığınızı artırır ve çeşitli olumlama teknikleri öğrenirsiniz. Daha önceden oluşturduğunuz ve sürekli tekrar ettiğiniz olumsuz düşünce kalıplarının farkına vararak bu kalıpları atölye boyunca çeşitli olumlama teknikleri uygulayarak olumlarsınız. Olumlu düşünme becerinizi kullanmaya başlayarak yaşantınızı olumlu değerlendirmeye başlar, hayatınızın kalitesini artırırsınız.

Olumlama tekniğini yazma, çizme, düşünme, vizyonlama ve tekrar etme yöntemlerini kullanarak kolayca uygulamayı öğrenirsiniz. Atölye boyunca hedefler belirler ve hedeflerinize doğru tutkuyla harekete geçersiniz. Yaşantınızın birçok alanına olumlama yöntemini entegre ederek hayatınızı istediğiniz şekilde oluşturmaya başlarsınız.

Bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için lütfen arayınız: 0532 691 92 93

EĞİTİM SEMİNERLERi

> Yaşamını Yaratma ve Yaşama Sanatı Eğitim Semineri

5 haftada tam potansiyelinizi benimseyerek yaşamınızı büyük resme bakarak istediğiniz şekilde yapılandırmanızı, geçmişle olan bağlarınızı iyileştirmenizi, şimdide sağlıklı, huzurlu, keyifli, güvenli ve verimli yaşayarak, kendinize özgün becerilerinizi ve özelliklerinizi sevgiyle fark ederek, aktive ederek ve geliştirerek yaşam misyonlarınızı ve amaçlarınızı belirlemenizi, hayalleriniz yolunda kolayca ve keyiflice aksiyona geçmenizi destekleyen, sizi sevgiyle yetkilendirmek ve güçlendirmek için yaratılmış, zihinsel, bedensel ve ruhsal boyutlarda çok yönlü dönüşümler yaşamanızı amaçlayan bir eğitim semineridir. 

Seminerimizde, Kuantum Olumlama Teknikleri, Olumlu Zihni Yeniden Yapılandırma Yöntemleri, Enerji Şifasıyla Duyguları İyileştirme ve Ruhsal Gelişim Yöntemleri, Meditasyon ve Nefes Teknikleri uygulayarak sizde doğuştan var olan orijinal becerilerinizi, yönlerinizi ve özelliklerinizi fark ederek ve geliştirerek olduğundan daha verimli kullanmaya başlamanızı amaçlanır. 

Yaşamını Yaratma ve Yaşama Sanatı Eğitim Semineri İçeriği:

1. Hafta 
İyileşme Nedir? Neleri iyileştirmek için buradayım?
Şifa ile iyileşiyorum

2. Hafta
Beni ne geri tutuyor? 
Kendi kendime koyduğum ve sürekli karşılaştığım engelleri yok ediyorum.

3. Hafta
Yaşamını Yaratma Sanatı
Ben bir Süperstar'ım. Bu hayattaki misyonum nedir? 

4. Hafta
Çakralar ve Çakraların Beslenmesi
İçimdeki Ben'le dengedeyiz.

5. Hafta
Yaşama Sanatı
Şimdiki benden mutluyum ve en ideal geleceğimi yaratıyorum.

Eğitim seminerimiz 5 hafta sürmektedir. 
Buluşma Saatleri 19:00-22:00

 

ULUSLARARASI SERTİFİKALI EĞİTİMLER

> Uluslar Arası Sertifikalı Emotrance (Duygusal Dönüşüm)
Master Uygulamacısı Eğitimi

Bu üç günlük eğitim ile Master Uygulamacı Sertifikanız olacak. Eğitimimiz boyunca enerji sisteminizde eşit akış yaratmayı öğreniyorsunuz.


Bu pratik ve tecrübeye dayanan üç günlük sertifika programında hem ikili hem de gruplar halinde çalışıyorsunuz. Bedeninizdeki duygusal acıları serbest bırakan değişik iyileşme modelleri öğreniyor ve iyileşme teknikleriyle çalışıyorsunuz. Emotrance’ı hayatınızın farklı alanlarında ve değişik olaylarda uygulamayı öğreniyorsunuz. Birçok istenmeyen duyguları olumlu duygulara dönüştürerek enerji sisteminizi iyileştiriyorsunuz.

Emotrance, günlük hayatınızın her anında mutluluğunuzu ve verimliliğinizi artırmak üzere kolayca kullanabileceğiniz etkili bir yaşam yeteneğidir. 

Eğitim Tarihleri: Cuma-Pazar

24-25-26 Haziran 2016

16-17-18 Aralık 2016

24-25-26 Mart 2017

Yer: Cevdetpaşa Caddesi Günaydın Çıkmazı, Günaydın Apt. B2 Blok Daire 12, Bebek İstanbul
Saat: 10:00 -17:00

Detaylı Bilgi için tıklayın