Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

Dişil Enerji Aktivasyonu

Doğal çekim yasasını harekete geçiren dişil enerjinin güçlü ışıltısı yaşam enerjinizi saf sevginin sıcaklığı ile şifalandırıyor…

 

Dişil enerjinizi uyandırmaya, onunla bütünleşerek yaşam enerjinizi sevgiyle yükseltmeye ne dersiniz? Bu mucizevi dönüşüm seminerinde birlikte uygulayacağımız dişil enerji aktivasyonu çalışmalarıyla içinizde doğuştan var olan eril ve dişil enerjileri dengeleyecek, öz güveninizi ve yaşam enerjinizi bilinçlice yükseltecek, sezgilerinizi güçlendirecek, özel hayatınızda, sosyal ve duygusal ilişkilerinizde yaşam enerjinizi daha etkili kullanmayı öğrenerek kendinizi bütünsel mutluluğa açacaksınız.

 

Yaşamınızın her alanında daha dengeli hissetmeniz için gereken rehberliği alırken, doğru eşin, işin ve ilişkilerin yolunu açacak, kendinizi daha huzurlu, mutlu, sağlıklı, natürel, canlı, yaratıcı, bütün ve pozitif hissederek yaşayacağınız yeni bir hayata hazırlayacaksınız.

 

Seminerimiz boyunca Tanrıça, Tanrı ve Melek kartlarıyla çalışacak, kristallerin enerjisi ile şifalanacak, enerji müziğiyle şifa mumlarının ışığında dans ederek dişil enerjinizi iyice uyandıracak, meditasyon yaparak içsel gücünüzü dengeliyor olacaksınız.