Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

Emotrance (Duygusal Dönüşüm) ENERJİ Terapisi

Sağlıklı, mutlu, akıcı, keyifli, yaratıcı, huzurlu ve iyi hissederek yaşamak için Emotrance en yeni, en ileri ve en kolay uygulanabilen enerji yöntemidir.

 

Emotrance Enerji Terapi Seansında istenmeyen duyguları, duygusal acıları (tıkanık ve durağan enerji) sizi iyi ve mutlu hissettiren, olumlu duygulara dönüştürüyorsunuz.
Emotrance uyguladıkça sizde zaten var olan olumlu duyguların enerji seviyelerini yükselterek biliş gücünüzü ve kendinize olan güveninizi artırır, sağlıklı, mutlu, başarılı ve çok daha iyi hissederek yaşayan, pozitif bir insana dönüşürsünüz.

 

*Emotrance çalışmasından dönüşümsel fayda sağlamak için 3 seans çalışma yapmanızı öneririm.

 

  • Seansta ne yapıyoruz?
    Tıkanık ve durağan enerjiyi enerji bedeninizde tespit ediyor, kolay ve nazik bir şekilde bedeniniz içinde eşit akış yaratmak üzere harekete geçiriyorsunuz.
  • Şifa enerjinizi, nefesinizi, sezgilerinizi ve olumlu düşünce gücünüzü aktive ederek kendi tecrübenizle iyileşmenizi sağlıyorsunuz.
  • Seanstan alacağınız birçok faydadan bir tanesi mutsuzluk, sinir, üzüntü, keder, endişe ve yalnızlığa sebep olan enerji blokajlarınızı yumuşatarak bireysel gücünüzü ortaya çıkarmak ve ruhsal iyileşme yaşamak olacaktır.