Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

HAKKINDA

Merve, Kişisel ve Ruhsal Gelişim, Yaşam Koçluğu, İlişki ve İletişim Koçluğu, NLP, Yaşamını Yaratma Sanatı, Meditasyon, Dans, Nefes Teknikleri, Olumlama Teknikleri, Duygusal Dönüşüm, Bedensel Enerjiyi Dönüştürme Metodları ve çeşitli Evrensel Şifa Yöntemlerini verdiği eğitimler ve yaptığı çalışmalarda uygulayan bir Şifacı, Enerji Eğitmeni, Profesyonel Yaşam Koçu, Kişisel ve Ruhsal Gelişim Uzmanı ve Şifalı Tarım Danışmanıdır.

 

Master Şifacı Eğitmen, Toks Beverley Coker with Hands of Light ile 2010 senesinden beri çalışmakta, şifa seansları, workshop ve eğitimler yapmaktadır.

https://www.tokscoker.com/

 

The AMT derneğinin Uluslararası Emotrance (Duygusal Dönüşüm) Master Uygulamacısı, Meridyen ve Enerji Terapileri Eğitmeni ve The AMT derneğinin üyesidir. Eğitimini Silvia Hartmann tarafından İngiltere’de almıştır.

http://theamt.com/members/merve_tufekci

 

ICF (İnternational Coaching Federation) onaylı Profesyonel Yaşam Koçu ve İlişki Koçu’dur.

http://www.icfturkey.org

 

İleri Seviye Spiritüel Danışman, Melek Koçudur. Beki İkala Erikli, Meleklerle Yaşamak tarafından eğitimini ve sertifikasını almıştır.

 

NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Uygulamacısıdır. Sola Unitas Academy’den sertifikasını almıştır.

https://egitim.solaunitas.com

 

Evrensel Tao Şifacısı ve Eğitmenidir.

 

İçsel Gülüş, 6 Şifalı Ses, Iron Shirt ve Microcosmic Orbit eğitimleri vermektedir. Eğitimini ve Sertifikasını Grand Master Mantak Chia’dan Tayland’da almıştır.

http://www.universal-tao.com/

 

Master Sha Tao Academy’den sertifikalı Tao Healing Hands Practitioner, Tao Şifalı Eller Uygulamacısıdır.Eğitimini Master Sha’dan almıştır.

https://taoacademy.com/#/home

 

Merve 1986 senesinde İstanbul’da doğdu. İtalyan Lisesini bitirdikten sonra Parsons The New School for Design Üniversitesinin Tasarım ve İşletme bölümünün 2 senesini Paris’de, 2 senesini New York’ta tamamladı. Ardından 1 sene Londra’daki Marangoni Üniversitesi’nde Marka Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptı.

 

2011 senesinde İstanbul’a dönüş yapmasının hemen ardından Soyak Holding bünyesinde Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Mali İşler bölümlerinde çalıştı.

 

Uzun yıllardır Kişisel ve Ruhsal Gelişimi üzerinde çalışan ve eğitimler alan Merve 2015 senesinden beri kariyerine kendini en iyi ifade ettiği ve çok severek yaptığı iş olan Profesyonel Koç, Kişisel Gelişim Danışmanı ve Enerji Eğitmeni ve Şifalı Tarım Danışmanı ve Uygulamacısı olarak devam etmektedir. Merve aynı zamanda Şifa Sanatı yapmakta ve Şifa Mumları tasarlamaktadır.

 

Evlidir ve bir erkek çocuğu vardır.

 

Ruhsal, bedensel ve zihinsel sağlımızı dengeleyerek bütünsel sağlığımızı korumak için organik beslenmek bir hayli önemlidir.

 

Bu sebeple Merve, 2017 yılında İstanbul Şile’deki Şifa Köyü’nü kurmuştur. Burada ata tohumlarıyla Organik Tarım yapmakta, Permakültür ve Şifalı Tarım uygulamaları hakkında danışmanlık vermektedir.

 

Şifa Köyü hakkında bilgi almak ve alışveriş yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.sifakoyu.com

 

MİSYONU:

İnsanlığa ışık ve iyilik yolunda hizmet etmektir.