Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

Yaşamını Yaratma ve Yaşama Koçluğu, İlişki ve İletişim Koçluğu

Koçluk hayatınızın her alanında, ilişkilerinizde ve iletişiminizde dengeyi bulmanız, kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve bireysel gücünüzü ortaya çıkarmanız için yapılan profesyonel bir çalışmadır.

 

Koçluk seansları kararsız veya mutsuz olduğunuz, sıkıştığınız noktadan daha önceden farkına varmadığınız etkili çözümler bularak çıkmanızı amaçlar.

 

Seansta ne yapıyoruz?
Koçluk seanslarında size yeni bakış açıları kazandıracak farklı tekniklerle çalışırsınız. Seans boyunca şu anda bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz, sizi mutlu edecek noktaya varmak için çeşitli stratejiler geliştirir ve aksiyon planları yaparsınız.

 

Koçluk alarak farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi ve özelliklerinizi ortaya çıkararak harekete geçer, hayatınıza yeni ve etkili bir yön verirsiniz. İlişkileriniz daha kaliteli, dengeli, verimli ve doyumlu olmaya başlar, iletişiminizi güçlendirirsiniz. Kendinizi daha net ifade etmeye başlayarak yaşam enerjinizi yükseltir hayattan daha çok keyif ve verim almaya başlarsınız.

 

*Koçluk çalışmasından dönüşümsel fayda sağlamak için 7 seans çalışma yapmanızı öneririm.