Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

Meditasyon ve Emotrance (Duygusal Dönüşüm) Atölyesi

Atölyemizde çeşitli meditasyon ve enerji egzersizleri yaparak kendinizi daha çok sevgiye ve mutluluğa açıyorsunuz. Kristallerin ve Meleklerin enerjileriyle de çalıştığımız atölyemizde sizlerle şu anda dünyadaki ruhsal iyileşmeye yönelik en yeni ve en kolay uygulanabilen enerji yöntemi Emotrance’ı uyguluyoruz. Yani sizi olumsuz etkileyen duygularınızı sezgilerinizle tespit edip, enerji bedeniniz, enerji elleriniz, enerji nefesiniz ve enerji zihninizle olumlu duygulara dönüştürüyorsunuz.

 

Emotrance, enerji bedeninizdeki tıkanık ve durağan enerjinin yerlerini tespit edip kolay ve nazik bir şekilde eşit akışa, iyi, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve olumlu hisler veren duygulara dönüştürme işlemine denir. Enerjiniz akışta olduğunda siz MUTLU OLUYORSUNUZ, HUZURLU OLUYORSUNUZ ve yaşarken kendinizi İYİ VE CANLI HİSSEDİYORSUNUZ.

 

Emotrance, her an hem kendinize hem de size danışan birine uygulayabileceğiniz bir YAŞAM YETENEĞİDİR.

 

Atölyemizin birçok faydasından bazıları; Bireysel gücünüzü artırmak, kendinizi daha çok mucizeye ve sevgiye açmak, rahatlamak, ilham almak, yaratıcılığınızı ve enerjinizi artırmak, duygusal blokajlarınızı farkedip açmak, olumsuz duygularınızı olumluya dönüştürmek ve özgürleşmek olacaktır.