Çengilli Mahallesi, Çengilli Cad. No:7, 34980 Şile/İstanbul

Merve Tüfekçi

Blog

Akrep burcunda dolunay var bugün. Ben zamanın durduğu çok yüksek enerjili bir yerdeyim. Maldivlerde 🏝 🤗🙏

Hepinize buradan en yüksek enerjiyi, sevgilerimi iletiyorum🩷

Akrep dolunayı çok güçlü bir şekilde köklü dönüşümleri tetikleyen bir dolunaydır🌕 

Ay Akrep burcu enerjisine ♏ girince dönüşüm kaçınılmaz olur. Bize en derinlerdeki yaralarımızı, kapanmamış konuları, halı altına süpürdüğümüz, üstünü kapatıp geçtiğimiz meseleleri, yüzleşmediğimiz, iyileşmemiş durumları, kökten dönüştürmemiz, artık bize yaramayan, bırakmamızda fayda olan her türlü olumsuz alışkanlık, davranış, huy ve tutumu hatırlatır, gösterir ve dönüştürmemize acı, tatlı ya da nötr hissettiren bir şekilde ışık tutar. 

Bazı şeyleri bırakmak, vazgeçmek, onlarla yüzleşmek, derinlemesine onlara bakmak başta çok zor olabilir ama daha iyi bir versiyonumuza bizi dönüştürecekse, ruhsal ve duygusal olarak iyileştirecekse, daha sağlıklı, mutlu, pozitif, sevgi dolu ve huzurlu bir insan yapacaksa, ilişkilerimizi dengeleyecekse, yaşamı daha çok sevmemize ve heyecan duymamıza yarayacaksa neden hala o şeylerden vazgeçmiyoruz ki? 

⁉Acaba korkuyor musunuz yeni kendinize dönüşmekten? Alışkanlıklarınıza o kadar alışkınsınız ki her şeyin daha kötü olma ihtimalini bile bile devam etmeyi mi seçiyorsunuz? 

İşte şimdiki dolunay hepimizi derinlemesine etkiliyor ve artık zincirleri kırmamıza ve iyiye dönüşmemize bizi enerjetik olarak itiyor adeta. 

Dolunay ritüeli:
Yukarıdaki yazıyı okurken aklınıza gelen tüm olumsuzlukları beyaz bir kağıda yazın, çizin resmedin ve sonra bu kağıdı güvenli bir yerde yakın ve küllerini denize atın. Ya da tuvalete atın ve sifonu çekin. 


🌕Dolunaya bakın ve onunla konuşun. (Buradaki resme de bakabilirsiniz)